Home » Novinky

Hříbata 2020

Všechna hříbátka, které jsme letos očekávali, se v pořádku narodila a dělají nám jen samou radost.

Po prvních 4 hřebečcích jsme se již obávali, že se bude opakovat loňský rok, který nám nadělil jen samé klisničky :-), a my letos budeme mít jen "kluky". Naštěstí se tak nestalo :-).

Představujeme vám naše letošní hříbátka:

Hřebeček Spooks Smokin Cat x Silver Dual CatHřebeček Spooks Smokin Cat x Silver Dual Cat

Hřebeček Smartest Magician x Silver Spooky PushHřebeček Smartest Magician x Silver Spooky Push

Hřebeček Oh Cay MC x Blue Duck DaisyHřebeček Oh Cay MC x Blue Duck Daisy

Hřebeček Wins Shine x Sonita DoveHřebeček Wins Shine x Sonita Dove

Klisnička Smartest Magician x Smoothies Smart CatKlisnička Smartest Magician x Smoothies Smart Cat

Hřebeček Smooth Cool Cat x Scoot Like JewelHřebeček Smooth Cool Cat x Scoot Like Jewel

Hřebeček Dominican Diamond x Haidas Angel BadgerHřebeček Dominican Diamond x Haidas Angel Badger

Klisnička Spooks Smokin Cat x Be A Smart RideKlisnička Spooks Smokin Cat x Be A Smart Ride

Klisnička Oh Cay MC x Silver Pepto BoogieKlisnička Oh Cay MC x Silver Pepto Boogie

Klisnička Metamoorphosis x Peptos Black OakKlisnička Metamoorphosis x Peptos Black Oak

Hřebeček Smooth Cool Cat x CD PeppyHřebeček Smooth Cool Cat x CD Peppy


Připouštěcí sezóna 2020

Přinášíme informace pro chovatele o možnostech využití připouštění našimi plemennými hřebci.

Chovatelům jsou k dispozici velice kvalitní mražené inseminační dávky od hřebců Oh Cay MC, Spooks Smokin Cat, Smooth Cool Cat, Metamoorphosis.

Pro informace ohledně mražených inseminačních dávek kontaktujte prosím majitelku, paní Michaelu Sýkorovou: Tel: +420 777 259 126, info@silverstone-ranch.eu

Oh Cay MC "Mario", rider: Markus SchopferOh Cay MC "Mario", rider: Markus Schopfer

Spooks Smokin CatSpooks Smokin Cat

Smooth Cool CatSmooth Cool Cat

MetamoorphosisMetamoorphosis

V rámci naší chovatelské spolupráce s Markem Medveckým bude náš plemenný hřebec Spooks Smokin Cat od druhé poloviny dubna 2020 zapůjčen na Slovensko. Hřebec bude tento rok k dispozici i ostatním chovatelům pro připouštění formou přirozené plemenitby. Bohužel, vzhledem k současným omezením a uzavřeným hranicím zřejmě nebude možné využít této nabídky pro chovatele mimo Slovensko.

Veškeré informace chovatelům poskytne Marek Medvecký, tel.: +421 907 803 695, email: medveckymarek77@gmail.com , u kterého bude Spook po celou dobu v péči, ve stáji Zochova 1019/20, Dolní Kubín

Spooks Smokin CatSpooks Smokin Cat

Bohužel, vzhledem k současným omezením je zatím velmi složité převážet hřebce na stanice na odběry čerstvého a následně zajišťovat distribuci chlazenéno spermatu.

Proto v současné době nejsou v nabídce chovatelům zařazeni hřebci Smartest Magician, Dominican Diamond a Topsail Pop, u kterých nemáme mražené inseminační dávky.

Pokud byste i přesto měli zájem o připouštění těmito hřebci, kontaktujte prosím majitelku, paní Michaelu Sýkorovou: Tel: +420 777 259 126, info@silverstone-ranch.eu.

Smartest Magician - Harry PotterSmartest Magician - Harry Potter

Dominican DiamondDominican Diamond

Topsail PopTopsail Pop

Přejeme pro tento rok vám všem hodně zdraví a chovatelských úspěchů.

Silverstone Ranch team


3.ročník Bohemian Stallion Promotion katalog

Vzhledem k situaci vás nemůžeme pozvat na 3.ročník Bohemian Stallion Promotion, abyste si mohli prohlédnout přihlášené plemeníky a jejich hříbata na živo.

Ale můžeme vás pozvat alespoň na virtuální návštěvu - prohlédněte si katalog výstavy.


První novinky 2020

Hezký nový rok přejeme! Přinášíme vám první novinky z ranče roku 2020.

Největší novinkou je koupě nového plemenného hřebce Topsail Pop.

Topsail PopTopsail Pop

Máme velkou radost, že dopadly nad očekávání zdravotní výsledky našeho nového plemeníka, kterého jsme se rozhodli zakoupit ze stáje od známého reiningového trenéra Lukáše Brůčka. Charakter tohoto hřebce nás naprosto uchvátil, byla to láska na první pohled.

Topsail PopTopsail Pop

„Popi“ je 9 letý AQH hřebec zbarvení Bay, narozený v Itálii. Na své potomky často přenáší zbarvení Dun a Bucskin, předává jim svou atletickou postavu a ušlechtilý tvar hlavy.

Topsail PopTopsail Pop

Popi má velmi kvalitní původ. Sire Remin Whiz je výborný reiningový hřebec s NRHA LTE $157,042. Dam MM Lollipop je matkou úspěšných potomků, například 2019 IRHA/ IRHBA/ NRHA Non Pro Futurity Champion Shine Pop . Grand sire jsou reiningové legendy Topsail Whiz a Lil Ruf Peppy. V třetí generaci naleznete NCHA Hall of Fame hřebce Peppy San Badger, a cuttingového hřebce Doc´s Remedy, a NRHA Hall of Fame hřebce Topsail Cody a Hollywood Dun It.

On sám se pyšní skvělými závodními výsledky - evropskými Futurity a Derby tituly, je mnohonásobným Reining Champion ČR. Jeho aktuální NRHA LTE je $49,640.87.
Popi obohatí naše chovné stádo a napomůže v budoucnu chovu working cow horsových a jistě také reiningových koní.

Topsail PopTopsail Pop

Ještě jednou děkujeme Terce Hábové a Jitce Mertové při výběru Popiho, Lukášovi Brůčkovi a jeho ženě za milé přijetí a veškerou součinnost s rozbory a vyšetřeními a Iljovi Ptákovi za pomoc s posouzením zdravotních výsledků

Topsali Pop bude k dispozici jako plemeník po 21. 3. 2020. Podrobnosti o podmínkách a detailech připouštění zveřejníme v únoru.

Již dnes se můžete zapojit do aukce hřebců, kterou pořádá ERCHA. Zde můžete, za velmi výhodnou cenu, získat, kromě jiných nabídnutých hřebců, i připuštění našimi hřebci Oh Cay MC a Spooks Smokin Cat.

Oh Cay MC AMERICANA ChampionOh Cay MC AMERICANA Champion

Spooks Smokin Cat - rider: Anton KondelaSpooks Smokin Cat - rider: Anton Kondela

Neváhejte, aukce končí 19. 1. 2020. Všechny informace naleznete na https://www.facebook.com/europeanrcha/

Náš plemenný hřebec Smooth Cool Cat "Ugly" s Petrou Mikasovou poctivě trénují.

Smooth Cool Cat Smooth Cool Cat

Ještě naše poslední pomazlení a rozloučení před zítřejším odjezdem Uglyho do Itálie k Markusovi, kde bude zůstávat na trénink a vrátí se zpět na předváděčku hřebců. Několik dní potrénují společně s Markusem i Péťa a Ráďa s Makaronem, tak přejeme, ať vám to všem dobře jde a užijete si to. Doufáme, že vše půjde dobře a Ugly se společně s jeho trenérkou Péťou objeví na letošních závodech SWC. Štastnou cestu všem.

11. 1. jsme měli na ranči naši oblíbenou a už i tradiční domácí zabijačku. Letos bohužel poprvé bez sněhu, ale náladu nám to nezkazilo.

Děti i dospělí - snad každý pomáhal, kde bylo potřeba a zároveň jsme se všichni náramně pobavili.

Náš kamarád Péťa se opět překonal, jeho masové výrobky neměly chybu - neskutečná páteční půlnoční tlačenka a guláš, vynikající jitrničky a jelítka, kterým nikdo nedokážeme odolat....a teplých čerstvých škvarků jsme snědli celý hrnec.

Překvapením a vrcholem zabijačky byl mladý divočák. Péťa s Milánkem snad strhli rekord v rozbourání a jeho zpracování, trvalo to jenom pár minut a maso bylo vyrovnané na pracovním stole.

Mezitím jsme s rodiči, Marťasem a Linduškou připravili půlnoční divočákové řízečky, které mizely rovnou pod rukama našich kuchařů. Co už jsme nemohli sníst, ukradli v nestřežené chvíli naši pohotoví psi, hlavně milovanej Sunník, kromě hromady škvarků ještě snědl poměrně dost řízečků, čímž si ho Davča "oblíbil" ještě víc, než doposud a to jsme si mysleli, že to snad už ani nejde...

Nedělní pečená žebra s omáčkou z čerstvě nasbíraných hub v okolí ranče, které bravurně nachystali Linduška s Marťasem, byla ňamózní tečka za nádherným víkendem.

Takže tímto všem zúčastněným strašně moc děkujeme za krásnou atmosféru a moc se těšíme na pokračování druhého kola zabijačky tentokrát spolu se sokolnickým kurzem Milana zase u nás na ranči. Užívejte a brzy na viděnou.


Přejeme šťastný nový rok 2020

PF´ Silverstone RanchPF´ Silverstone Ranch


Podzimní události

Po Americaně se na ranči rozběhly podzimní práce - hlavně přípravy na zimu - úpravy zimních výběhů, doplnění zásob sena a senáže.

Silverstone Ranch, podzim 2019Silverstone Ranch, podzim 2019

Letošní hříbátka - klisničky jsou odstaveny a obrendovány.

Brendování

Silver Cleopatra již odjela do nového domova.

Silver CleopatraSilver Cleopatra

I několik dalších koní z našeho chovu našlo nové majitele, a dělají jim radost doma, nebo zůstávají, jako Silver Dual Dominic, na našem ranči v tréninku u Radka.

Silver Dual DominicSilver Dual Dominic

Dvě z klisniček jsou na prodej - více v odkazu Koně na prodej , přidali jsme do prodeje i několik mladých koní se sportovním i chovným potenciálem.

Ve výstavbě ranče se pomalu stěhují práce do interiéru velké R3.

Chalupa R3Chalupa R3

Na ranč do dobytčího stáda přibyli čerti :-) - malé stádo krav a býků skotského náhorního skotu - Highland Cattle.

Highland Cattle

Loňská i letošní telata Texas Longhorn pěkně rostou, jsou z nich krásné jalovičky.

Mladé jalovičky Texas Longhorn

Máme na prodej jednoho z mladých plemenných býků Texas Longhorn, krásného WRANGLER203 .

Wrangler 203


Závodní sezóna 2019 skončila.

Celý rok jsme se radovali z úspěchů našeho hřebce Oh Cay MC. Mario zůstal i na poslední letošní show neporažen! S celkovým skóre 219,5 zvítězil ve třídě Autumn Show Open, když soupeřům “utekl” o šest a půl bodu! Je to úžasný kůň. V letošní sezóně vyhrál kromě Spring Stakes (kde se ukázal poprvé po svém příletu do Evropy a skončil na třetím místě) všechny velké evropské Cowhorsové show včetně Americany! Za jeho skvělou prezentaci vděčíme především fenomenálnímu italskému trenérovi Markus Schopfer, který nám hřebce pomohl vybrat v USA.

Oh Cay MC "Mario", rider: Markus SchopferOh Cay MC "Mario", rider: Markus Schopfer

Oh Cay MC potvrdil svou formu, když vyhrál třídu Hackamore Open se skóre 145,5 (71,5 Rein Work a 74 Fence Work). V letošní celé závodní sezóně nenašel v této Cow Horse třídě přemožitele!

Letošní Silverstone Western Cup byl, bohužel, ukončen bez finále. Z důvodu karantény místa konání bylo finále zrušeno. I tak máme za sebou pořádání 3 úspěšných kol a v současné době již plánujeme nový ročník SWC 2020.

Ze Silverstone Western Cup 2019

Náš trenér Radek Holub, společně s Petrou Mikasovou a celou "lasařskou bandou", která má tréninkové zázemí na našem ranči, vyjížděli celý podzim závodit na Slovensko, kde se umísťovali na předních místech lasařských disciplín Eurorodea.

Také sbírali celý rok úspěchy v Strabag Pro Rodeo Tour a ocenění převzali na plese "Cowboys Convention".

"Všem vám to moc slušelo, jsme na váš pyšní."

Spooks Smokin CatSpooks Smokin Cat

V Itálii a ve Francii na podzim váleli cuttingoví potomci našeho plemenného hřebce Spooks Smokin Cat.

Na Italských Prefuturity a Futurity vícekrát získali přední příčky Merada Dreamcatcher, Smoking Spook, Spook A Taz a Smokin Rebel Cat.

Ve Francouzkém Lyonu na Equitě, na cuttingovém mistroství Evropy zaznamenal velký úspěch Smoking Spook. Gianluca Munarini zajel v sedle Smoking Spook v majetku Wilema Bemboma fantastické vítězné skóre 147/148 v obou kolech Novice Horse 5000. Nechal za sebou tak i mnoho koní trénovaných v USA!

Úspěch Smoking Spook v Lyonu

Syn trenéra Denise Piniho celou sezónu úspěšně předvádí klisnu Merada Dreamcatcher. Jejich společné tažení vyvrcholilo taktéž v Lyonu vítězstvím ve třídě 2000 Any Horse Any Riders za skóre 294 bodů (2x147!!!).

Gratulujeme jezdcům, trenérům i majitelům!

Podzimní dění jsme uzavřeli neobvyklou událostí:

 Tereza Hábová s koněm James Bond a Jitka Mertová s Metamoorphosis

Tereza Hábová s koněm James Bond a Jitka Mertová s Metamoorphosis

Na konci listopadu se náš plemenný hřebec Metamoorphosis předvedl v neobvyklé roli - stal se jednou z hvězd doprovodného programu finále světové parkurové tour Prague PlayOffs v O2 aréně. Jedinečnou show s názvem Dressage meets western si pro návštěvníky Prague PlayOffs připravily jezdkyně Tereza Hábová s koněm James Bond a Jitka Mertová s Metamoorphosis. Zážitek z jejich vystoupení snad nejlépe vystihuje komentář Terezy:

"Na to, že nikdo moc nevěděl, co od nás vlastně čekat, jsme to v O2 areně společnýma silama roztočili (doslova a do písmene) celkem slušně a nad všeobecné očekávání! Jsem neskutečně pyšná na Bonda, který pochopil tíhu situace (díky bohu) a zhostil se svojí role naprosto fantasticky! Klobouk dolů před odvážnou Jitka Mertová, která ‘měla koule’ na to na něj (navzdory jeho pověsti) vyskočit před 10tis. lidma a poradila si s ním naprosto parádně! Obrovský dík za důvěru do nás vloženou, perfektní organizaci a péči patří Veronika Šimůnková Speciální dík za podporu, pomoc a zázemí putuje také pro Michal Červený, týmu Silverstone Ranch a Statku Záhořany! Díky moc všem, kdo fandili a vytvořili tak úžasnou atmosféru, myslím, že nejenom pro mě to byl jeden z nejlepších zážitků v životě! PS: Dík za svezení, Metíčku, byl to fičák!"

Metamoorphosis Metamoorphosis

Metamoorphosis v O2 Aréně

Záznam vystoupení naleznete v archivu ČT.

A co nás čeká? Kromě podzimních plískanic a bláta? Hlavně péče o koně, obsedání mladých koní a přípravy na novou závodní sezónu. A možná i něco víc ...


Americana 2019

Americana 2019Americana 2019

Po dvou letech jsme znovu zažili výjimečné chvíle na Americaně, a to zejména díky našemu hřebci Oh Cay MC. Nervy drásající, ale nezapomenutelné okamžiky nám Mario v sedle s Markusem Schopferem připravil zejména ve finále NRCHA/ERCHA Futurity. Hřebec startoval z druhé pozice, takže to byla napínavá bitva do samotného konce! Po výkonech prvních deseti finalistů (ze dvanácti) jsme věděli, že máme vítězství na dosah. Avšak pak došlo k dramatickým chvílím, když první vpuštěné tele při fencu „zdemolovalo“ část arény a před tím, než bylo vpuštěno tele nové, musela se tato část kolbiště opravit… Četa německých opravářů nebyla z nejrychlejších, a když už to celé trvalo osm minut, slabší jedinci v našich řadách (Míša s Martinou) začaly plakat a ztrácet naději. Hřebec je ovšem takový formát, že i přes desetiminutovou prodlevu mezi prvním a druhým teletem, kdy vychladl a vypadl z rytmu, se okamžitě dokázal zpět zkoncentrovat, jakmile vběhlo nové tele na arénu a předvedl fantastickou precizní jízdu za vítězné skóre 219!

Oh Cay MC & Markus Schopfer - Americana 2019 Champions Oh Cay MC & Markus Schopfer - Americana 2019 Champions Vítězné finálové skóre

Následovala velmi dojemná chvíle, kdy slzy štěstí tekly proudem nejen holkám, ale i samotnému Markusovi, který tak dal naplno průchod svým emocím. Dokázali jsme to, jako tým! Náš plán, který se zrodil před dvěma lety na Americaně, se podařilo splnit na sto procent. Plán, na jehož konci byl titul Futurity šampiona, a kterému předcházelo mnoho práce a úsilí.

Oh Cay MC & Markus Schopfer - Americana 2019 Champions Míša Sýkorová & Mario Chvíle dojetí po vítězné jízdě

Silverstone Ranch Team Oh Cay MC & Markus Schopfer - Americana 2019 Champions Silverstone Ranch Team

Oh Cay MC & Markus Schopfer & Silverstone Ranch Team Trofeje z Americany 2019 Vítězné přezky z Americany 2019

Jen tak mimoděk si Mario s Markusem odskočili vyhrát ještě jeden titul, a sice Americana 2019 NRCHA / ERCHA Hackamore Open Champion! Máme tedy doma hned dvě bronzové sochy :-) Na konto Oh Cay MC přibylo za letošní rok téměř 10.000$, což je na evropské možnosti více než skvělé! Mario má v tuto chvíli na svém kontě výhry ve výši téměř šedesát tisíc dolarů! Jeho kvality oceňují nejen trenéři Cow Horse, ale své fanoušky má také mezi reiningovými a cuttingovými trenéry po celé Evropě!

Na Americaně jsme ale drželi palce také našemu Cow Horse týmu, který se nenechal zahanbit v ERCHA poháru národů. Za Čechy nastoupila sestava ve složení Jitka Mertová s naším Metamoorphosis, Tomáš Bárta na Smartest Aristocrat (po našem Harrym), Radek Holub se svou Chelsea Little Bar a Jiří Roubíček s This Cats Light.

Naši se drželi statečně na třetím místě až do poslední chvíle, nicméně Němci byli o chlup lepší na Fencech, což rozhodlo a na naše reprezentanty tak zbyla krásná, leč bramborová medaile :-) I tak jim děkujeme za hrdou reprezentaci našeho westernového sportu na tak prestižní show, jakou Americana bezesporu je!

Metamoorphosis & Jitka Merová AMERICANA 2019 Radek Holub a Chelsea Little Bar Jiří Roubíček & This Cats Light

Tomáš Bárta & Smartest Aristocrat Czech Republic Team Czech Republic Team

Také Metamoorphosis nám udělal velkou radost, když se na Americaně 2019 ve třídě NRHA Bronze Trophy LTD Open umístil v první desítce! Po letech se tak vrátil do NRHA, kde je opravdu velká konkurence. Děkujeme Jitce Mertové za perfektní prezentaci hřebce. Myslíme si, že to byla opravdu super tečka za společnou kariérou Jitky a Meta. Po vzájemné domluvě se Metík po sezóně vrátí k nám na ranč. Naše spolupráce s Jitkou ovšem nekončí! Jitka je nejen skvělá trenérka, která pomalu ale jistě stoupá vzhůru, je také skvělá kamarádka :-) Jíťo děkujeme a těšíme se na další společné projekty!

Metamoorphosis & Jitka Merová AMERICANA 2019 Metamoorphosis & Jitka Merová AMERICANA 2019 Metamoorphosis & Jitka Merová AMERICANA 2019

Nebyla by to ta správná Americana bez dobrého jídla a pití :-) Bezva zázemí jsme tradičně našli v našem karavanu pro sedm lidí, kde se nás tentokráte vyspinkalo osm kusů :-) I přes vytrvalý déšť jsme zvládli ugrilovat dobrůtky a pohostit kolemjdoucí.

Byly to s Vámi všemi krásně strávené chvíle plné radosti, zábavy i napětí a my doufáme, že se zase brzy potkáme při nějaké hezké společné akci a pevně věříme, že se zase všichni společně sejdeme na další Amerikaně 2021!

Dobrou chuť :-)Dobrou chuť :-)


Léto končí

Letošní léto jsme si konečně užili v poklidu. Na ranči panuje pohoda a dobrá nálada, víkendy se nesou pravidelně ve znamení tréninků nebo závodů a všichni tak nabíráme sílu do nadcházejícího podzimu.

Na přelomu července a srpna se přesně po roce na ranči opět rozeznělo dunění silných amerických většinou osmiválců :-) Oproti loňskému roku se početná rodina Ford Mustang rozrostla o své mnohem větší sourozence Ford F150 a nechyběl ani náš Dodge RAM.

Mezi majiteli vozů jsme zaregistrovali i nové tváře, povětšinou však dorazili naši staří známí, se kterými se v průběhu roku pravidelně setkáváme na srazech amerických aut. Sobotní program byl bohatý na zážitky. Po dopolední ukázce koní, kdy jsme předvedli něco málo z našich dobytkářských dovedností, se většina zúčastněných odebrala spanilou jízdou do Vrchlabí na velký sraz "Krkonoše Amerikou".

Odpoledne jsme zahájili malým překvapením v podobě krásného dortu s logem Ford Mustang, který chutnal snad ještě lépe, než vypadal! Následovala ukázka dravců, která byla stejně velkolepá jako v loňském roce. Milan Straka dovezl trochu jiné dravce, včetně Orla skalního, se kterým završil svůj program. O večerní zábavu se postaral náš kamarád Ondra Kavan. V kostýmu krupiéra roztočil vinné kasíno, čímž velmi příjemně ozvláštnil degustaci vín. Druhým překvapením dne byly šansony v podání Světlany Nálepkové, která zazpívala v přítmí našeho uzavřeného dvora.

V polovině července nás odjeli reprezentovat dva svěřenci do Francie na velké mezinárodní závody Authentic Cowboys 2019. Martina Malinová osedlala Silver Kit Cat a Lukáš David soutěžil tradičně v sedle Sure Enough Blue.V Ranch Sortingu se Lukáš s Martinou umístili na krásném 39. místě z 219 týmů! Lukáš s Iáčkem startoval ještě v Ranch Cutingu, kde se i přes utečené tele probojoval na desáté místo z dvaadvaceti startujících. Spolu s francouzskou jezdkyní si naši dva závodníci cvičně zajeli i zbrusu novou disciplínu 3 Mans 2 Gates, kde se z 96 týmů umístili na 36. místě. Příští rok se určitě do Francie vydáme znovu.

Authentic Cowboys 2019 Authentic Cowboys 2019 Authentic Cowboys 2019

Poslední červencový víkend jsme napjatě sledovali našeho hřebce Oh Cay MC, který se účastnil NRCHA / ERCHA Pre-Futurity v italském Travagliatu. Mario si opět vedl skvěle a nově se může pyšnit titulem Pre-Futurity Open Champion!
V celkovém součtu 219 bodů (RW 73, FW 75 a HW 71) měl náskok před druhým umístěným neuvěřitelných 7,5 bodu!
V tuto chvíli se naše naděje ubírají směrem k nadcházející Americaně.
Kromě Maria nás v Travagliatu reprezentovala také dvojice Jitka Radošová a Metamoorphosis. Pro Jitku to byla první velká Cowhorsová show, se kterou se poprala s vervou sobě vlastní a nebýt tlačivé krávy na fencech, mohlo z toho být i výborné umístění. Každopádně i Jitku s Metíkem uvidíme na Americaně v soutěži družstev.

Oh Cay MC - 2019 NRCHA Open Prefuturity Champion Oh Cay MC - 2019 NRCHA / ERCHA Hackamore Classic Open Champion Metamoorphosis a Jitka Radošová

Jsme velmi potěšeni, že tréninkové zázemí, které jsme vytvořili pro Radka a jeho lasařskou bandu funguje! Pravidelné tréninky Radkových klientů se pravidelně úročí nejen na závodech Prorodea, ale i na zahraničních show. Radek bodoval i se svou Chelsea Little Bar v ERCHA soutěžích na Slovensku i v Polsku! Rádi bychom celému týmu v čele s Radkem Holubem pogratulovali k závodním i trenérským úspěchům.

Roping Team Roping Team

V první polovině července jsme zařadili naše býky ke stádům krav a jalovic. Všichni tři býci si tak přijdou na své, a když vše dobře dopadne, narodí se na jaře okolo dvanácti telátek.

Glitter Done

Prázdniny jsme zakončili na mezinárodní výstavě psů Interdog Bohemia v Mladé Boleslavi, zabodoval především náš "Sunny" (Break The Rules Carcassone Tolugo - barva Merle), když ve třídě mladých obdržel známku Výborný 1, následně titul CAJC a BOJ. O chlup mladší "Méďa" (Lesan Medvědí Tlapa - barva Red tri) získal známku Výborný 2. Jsme zvědaví, jak si hoši povedou na další výstavě na podzim v Českých Budějovicích a v Praze :-)

Doufáme, že se v hojném počtu sejdeme na Americaně, která se koná od 4. do 8. září. Přijeďte spolu s námi držet palce již ve čtvrtek na Cowhorsový pohár národů, kde naši zemi budou reprezentovat Jitka Radošová, Tomáš Bárta, Radek Holub a Jiří Roubíček. Těšíme se na viděnou :-)

Přijeďte fandit!Přijeďte fandit!


Novinky

Hříbata 2020

Hříbata 2020

14.6. 2020 / zobrazeno 19595×

Všechna hříbátka, které jsme letos očekávali, se v pořádku narodila a dělají nám jen... více

Připouštěcí sezóna 2020

Připouštěcí sezóna 2020

4.4. 2020 / zobrazeno 26337×

Přinášíme informace pro chovatele o možnostech využití připouštění našimi plemennými... více

3.ročník Bohemian Stallion Promotion katalog

3.ročník Bohemian Stallion Promotion katalog

14.2. 2020 / zobrazeno 22268×

Vzhledem k situaci vás nemůžeme pozvat na 3.ročník Bohemian Stallion Promotion, abyste si... více

První novinky 2020

První novinky 2020

17.1. 2020 / zobrazeno 13490×

Hezký nový rok přejeme! Přinášíme vám první novinky z ranče roku 2020. Největší... více

Přejeme šťastný nový rok 2020

Přejeme šťastný nový rok 2020

17.1. 2020 / zobrazeno 445×

foto#21066 více

Podzimní události

Podzimní události

28.11. 2019 / zobrazeno 21801×

Po Americaně se na ranči rozběhly podzimní práce - hlavně přípravy na zimu - úpravy... více

Americana 2019

Americana 2019

17.9. 2019 / zobrazeno 38319×

foto#20741 fotoleft#12750-575# Po dvou letech jsme znovu zažili výjimečné chvíle na... více

Léto končí

Léto končí

29.8. 2019 / zobrazeno 12572×

Letošní léto jsme si konečně užili v poklidu. Na ranči panuje pohoda a dobrá nálada... více
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace